Grozs (0)

 RAŽOŠANAS GARANTIJA

Uztura bagātinātājs FACCEX® ir drošs Jūsu veselībai. Preparāts sertificēts saskaņā ar ES likumdošanu un reģistrēts LR Pārtikas un veterinārajā dienestā ar Nr.10258 

  - Ražošana un tehnoloģiskais process tiek kontrolēts no Pārtikas Veterinārā dienesta.

 - Izejvielas tiek iepirktas tikai no tādiem piegādātājiem, kas spēj apmierināt  visaugstākās prasības attiecībā uz kvalitāti. Katrai izejvielai jāatbilst noteiktām specifikācijām. Tas attiecas ne tikai uz sastāvdaļām, bet arī uz iepakojumu.

 - Visas izejvielas tiek reģistrētas un iepirktas ar unikāliem partijas numuriem, lai nodrošinātu to izsekojamību visā ražošanas procesa  garumā.

 - Tiek veikta izejvielu un gatavās produkcijas termiņa atbilstības kontrole.

 - Izejvielas un gala produkti tiek uzglabāti telpā ar atbilstošu temperatūras un mitruma koeficientu, kas tiek katru dienu pārbaudīts ar verificētiem higrometriem un dokumentēts temperatūras un mitruma monitoringa lapā.

  - Mēs uzraugām, lai produkta kvalitāte atbilstu specifikācijām. 

 - Tiek izmantota pārtikas produktu nekaitīguma vadības sistēma HACCP, kas pamatojas uz riska analīzi un kritisko kontrolpunktu noteikšanu pārtikas ražošanā.

 - Ir ieviesta iekšējās kontroles sistēma, ar ko tiek kontrolēta izejvielu, starpproduktu, iepakojuma sastāvdaļu un gatavās produkcijas kvalitāte. 

 - Lai nodrošinātu pilnīgu izsekojamību gala produktam, tiek piešķirts unikāls partijas numurs.

 - Tiek stingri ievērotas normatīvajos aktos noteiktās personāla higiēnas prasības.

 - Visas ražošanas iekārtas, instrumenti un ražošanas procesi atbilst  noteikumiem, kurus nosaka pārtikas produktu nekaitīguma vadības sistēma HACCP uztura bagātinātājiem.

 - Visu tīrīšanas procedūru efektivitāte tiek kontrolēta un pārbaudīta, lai pilnībā izslēgtu produktu piesārņošanas iespējamību. Tīrīšanas process tiek dokumentēts kontroles sarakstos.

 - Viss ražošanas personāls ir apmācīts pielietot identiskas procedūras attiecībā uz kvalitāti, higiēnu un dokumentāciju. Tiek piemērots standarts, kas nodrošina izcilu kvalitāti.

 

                     

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.