Grozs (0)

PERSONAS DATU KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA

 - SIA "Intelligent Formula Trade" aizsargā fizisko personu pamattiesības un brīvību, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību.

 - Mēs ievērojam privātumu un konfidencialitāti saistībā ar Jūsu veselību, izdarīto pirkumu un tā saturu.

 - Jebkurai informācijai, kas saistīta ar Personas datiem un tiek reģistrēta interneta veikalā, tiek piemērota Pārdevēja Personas datu drošības politika.

 - Jūsu Personas dati tiek glabāti saskaņā ar "Fizisko personu datu aizsardzības likumu". 

 - Pārdevējs apliecina, ka neatklās Pircēja Personas datus citām trešajām Personām, izņemot Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktos gadījumos.

 - Ja Jūs nepiekrītat šai konfidencialitātes politikai, lūdzu, nelietojiet šo vietni!

Ieejot šajā vietnē un lietojot to, Jūs piekrītat šīs konfidencialitātes politikas noteikumiem. SIA "Intelligent Formula" par svarīgu uzskata aizsargāt mājaslapas apmeklētāju privātumu. Visi portālā www.faccex.com  ievadītie personas dati tiek aizsargāti atbilstoši Latvijas Republikas likumiem.

Lai veiktu Jūsu pieprasījuma apstrādi, mēs varam lūgt Jums sniegt personisko informāciju, piemēram, vārdu, uzvārdu, adresi, e-pastu un tālruņa numuru. Mēs varam izmantot šo informāciju, lai realizētu Jūsu pieprasījumu vai sazinātos ar Jums neskaidrību gadījumā.

 - Drošība

Ņemot vērā to, ka personiskās informācijas sniegšana internetā vienmēr ir saistīta ar risku www.faccex.com ir veicis attiecīgus pasākumus, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi Jūsu personiskajai informācijai un samazinātu šādas piekļuves risku, kā arī novērstu nepareizu tās lietošanu un neprecizitāti.

Lai garantētu maksimālu drošību, veicot visas transakcijas, tas tiek panākts ar īpašu tehnoloģiju palīdzību – tā saukto SSL, kas nodrošina, ka Jūsu ievadītā personiskā un finansiālā informācija tiek pārsūtīta interneta vidē kodētā veidā. Tādējādi Jums tiek garantēta jebkuras transakcijas konfidencialitāte.

 - Nepilngadīgie vietnes apmeklētāji

Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, nedrīkst iesniegt www.faccex.com  nekādu informāciju bez vecāku vai likumīgā aizbildņa piekrišanas, tāpat personas, kas jaunākas par 18 gadiem, nedrīkst bez šādas piekrišanas šajā vietnē veikt pirkumus vai kādas juridiskas darbības, ja vien to neatļauj piemērojamie likumi.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.