Grozs (0)

ALKOHOLA ATKARĪBA? ATGŪSTI KONTROLI AR FACCEX® 

 

 

 

- Vai alkohola lietošana tev sagādā problēmas?

 - Vai tu nespēj atteikties no ikvakara alus, vīna vai kokteiļa glāzes?

 - Vai dzeršana bojā tavu ģimenes dzīvi?

 - Vai tev ir liekais svars un alkohols bojā tavu veselību? 

 - Alkoholisms traucē pilnvērtīgai dzīvei?

 - Uzveic alkohola atkarību ar FACCEX®  un palīdzi sev mainīt alkohola lietošanas ieradumu ar Latvijā ražotu preparātu.

 - Sāc uzlabot savu pašsajūtu un dzīves kvalitāti jau šodien!

 

  

FACCEX®  - Alkohola atkarības atvieglošanai speciāli izstrādātas formulas augu maisījums iedzeršanas tieksmes mazināšanai, aknu funkciju uzturēšanai un fiziskās labsajūtas veicināšanai.

FACCEX® - drošs augstas kvalitātes līdzeklis. Tā darbību nosaka visu tā sastāvā ietilpstošo vielu pareizā kombinācija. Efektīva alternatīva ķīmiskajām zālēm pret alkoholismu.

FACCEX® - Zinātniski izstrādāts, narkologu atzīts. Radīts un ražots Latvijā. 100% dabīgs, veselībai nekaitīgs.


- Reģistrēts PVD Novērtēšanas un reģistrācijas centrā kā uztura bagātinātājs Nr. 10258
ALKOHOLA ATKARĪBAS ĀRSTĒŠANA - IZLASI, IZGLĪTOJIES UN UZSĀC SAVU CEĻU UZ ATVESEĻOŠANOS!KĀPĒC TU LIETO ALKOHOLU?
KĀPĒC TO SAUC PAR ATKARĪBU?

NOSKATIES VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=kFOvybLfhVI&t=18s

Ir ļoti svarīgi apzināties, kas kalpojis par sākotnējo iedzeršanas iemeslu. Tas var būt psiholoģisks, sociāls vai cits - Tev zināms iemesls. Tā apzināšanās ļoti lielā mērā palīdzēs Tev turpmākajā cīņā ar alkoholisma ārstēšanu.

Vai zini, kāds ir atkarību veidojošais mehānisms? Kas īsti rada šo nepārvaramo tieksmi pēc grādīgajiem dzērieniem mirkļos, kad dzīvē, šķiet, viss ir kārtībā? Kāpēc tik ļoti gaidi vakaru, kad varēsi atvērt alus vai vīna pudeli, vai uzjaukt kādu kokteili?

Nepārvaramo alkohola lietošanas vēlmi rada psiholoģiska atkarība. Jebkuram cilvēkam nepieciešamas pozitīvas sajūtas, tādas kā laime, prieks, gandarījums, bauda. Bez tām nav iespējams dzīvot. Par šīm pozitīvajām sajūtām atbild „laimes hormoni” - serotonīni, dopamīni, endorfīni u.c.

“Laimes hormoni" atbildīgi par to, vai Tu jūties priecīgs, laimīgs, vai tieši otrādi - izmisis un nelaimīgs.

Tas nozīmē, ka Tavas sajūtas un emocijas kontrolē tieši šie „laimes hormoni”.

 

 

Mācoties, strādājot vai darot sirdij tīkamu darbu, šie hormoni tiek iegūti dabiskā ceļā. Tavas smadzenes un nervu sistēma par katru sasniegumu tiek “atalgotas”, un Tu jūties brīnišķīgi! Tas ir ļoti smalks mehānisms, ko medicīnā dēvē par "kateholamīnu atalgojuma sistēmu". Šī sistēma ir atbildīga par cilvēka laimes sajūtu. Tavu emociju un sajūtu spektru tēlaini iespējams atainot kā noteiktu, dažādu “laimes hormonu” un ķīmisku vielu kombināciju un to dažādas variācijas.

KAS NOTIEK, KAD CILVĒKS REGULĀRI LIETO ALKOHOLU? 

Alkoholisms degradē cilvēka patieso sajūtu atalgojuma sistēmu. Tās vietā mākslīgi tiek radīta alkohola stimulēta sajūta, veidojot alkohola atkarību.

Tātad, tiek pārveidota dabiskā "laimes hormonu" vielmaiņa, kuras pamatā ir reāli dzīves notikumi. To vietā alkohola ietekmē tiek radītas mākslīgi izraisītas prieka, laimes un citas sajūtas, kuru uzturēšanai nepieciešamas regulāras, arvien jaunas alkohola devas. Šis ir īstais alkohola atkarības iemesls. Lai uzveiktu šo slimību un uzsāktu alkoholisma ārstēšanu, tas noteikti jāapzinās un jāizprot.

Tas nozīmē, ka, lietojot alkoholu, Tu esi iedragājis šo smalko, dabīgo mehānismu un aizvietojis to ar mākslīgu - alkohola stimulētu sistēmu, kas prasa arvien jaunas ikdienas alkohola devas.

Kļūsti atkal Tu pats! Esi laimīgs skaidrā!

Tikai skaidrs prāts spēj saprast alkoholisma izraisītās sekas un uzveikt šo atkarību.

 

KO DARĪT? VAI ALKOHOLISMA ĀRSTĒŠANAI NEPIECIEŠAMAS ZĀLES PRET ALKOHOLISMU?

Ilgstoši un bieži lietojot alkoholu, cilvēkam zūd gribasspēks, rodas sarežģījumi atrast zudušo motivāciju. Tāpēc tieši zāles vai citi dabīgi preparāti var palīdzēt cīņā pret alkoholismu. Pārņemot baiļu un neziņas sajūta, vai cilvēks spēs justies laimīgs un izklaidēties arī bez alkohola, ir īstais brīdis atrast pareizo atbalsta punktu, lai nenokļūtu vēl dziļākā atkarībā.

Cilvēka organismam piemīt spēja pašatjaunoties, bet tas notiek individuāli - atkarībā no tā, cik ļoti alkoholisms jau ir sagrāvis cilvēka fizisko un garīgo veselību.

Lai veiksmīgi cīnītos ar alkoholismu kā slimību un uzsāktu alkoholisma ārstēšanu, ir jāsaprot šīs slimības darbības mehānismi. Pirmais un svarīgākais solis, uzsākot šo ceļu, ir problēmas apzināšanās un izglītošanās par savu atkarību.

Uzzini par šo slimību iespējami daudz un, tādējādi nostiprini savu gribasspēku nedzert. Līdz sirds dziļumiem centies saprast, kā alkoholisms grauj kā Tevi, tā Tavu pastāvošo atalgojuma sistēmu, liedzot dabisku prieku un laimi. Ja gadās nokļūt alkoholiķu sabiedrībā, pavēro, kā alkohols maina viņus.

Pavēro, kas ar "pudeles brāļiem" vai "māsām" notiek, kad tie noreibst. Pacenties iztēloties, kādi procesi darbojas un uztver to kā papildus zināšanas par alkohola negatīvo ietekmi. Šie novērojumi un iekšējie secinājumi ļaus Tev sekmīgi cīnīties ar atkarību. Jebkuras zāles pret alkoholismu iedarbosies pozitīvi tikai tad, kad būsi apveltīts ar pārliecību, ka turpināsi šo cīņu katru dienu.

Atceries, ka šodien ir jauna diena un Tu vari sākt aizraujošu ceļu uz atveseļošanos un izglītošanos jau tūlīt.

Katra diena nozīmē jaunas iespējas, kuras Tev atkal pavērsies. Visbeidzot - Tev noteikti izdosies!

Padoties nedrīkst. Turpinot lietot alkoholu, Tu būsi daudz nelaimīgāks, nekā nedzerot. Tāpat ir jāsaprot, ka katra diena bez alkohola ir solis tuvāk dabiskai laimei.  

VAI DABĪGAIS PREPARĀTS FACCEX® VAR PALĪDZĒT?

Lielākā daļa zāles pret alkoholismu ārstē alkoholismu tieši iedarbojoties uz alkohola bojātajiem receptoriem un neironu sinapsēm, kas ļoti bieži rada negatīvas blaknes kā slikta dūša, samazināta dzimumtieksme utt. Tādējādi alkoholisma ārstēšana atkarīgajam asociējas ar šīm blaknēm, veidojot negatīvas asociācijas par ārstēšanās procesu, kas ļoti apgrūtina atkārtotu alkoholisma ārstēšanu. Preparāts darbojas netieši, nodrošinot organismu ar nepieciešamajām aktīvajām vielā un vitamīniem, veicinot aknu, nervu sistēmas, endokrīnās sistēmas darbību, un citas organisma funkcijas, kas alkohola atkarīgajam palīdz cīnīties ar alkohola atkarību.

KĀDS IR FACCEX®LIETOŠANAS KURSS UN CENAS?

Visbiežāk alkoholismu ārstē ar recepšu alkoholisma ārstēšanas zālēm, ko izraksta sertificēts narkologs. Dažādām zālēm pret alkoholismu ir dažādi kursu ilgumi, atkarībā no alkoholisma zāļu iedarbības un specifikācijas. Preparāta FACCEX 27 dienu kurss ir saistīts ar  dabisko cilvēka ieradumu cikla maiņa un aktīvo vielu optimālo iedarbības laiku, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

FACCEX®  - Alkoholisma tieksmes un simptomu mazināšanas preparāts.

IEGŪSTI KONTROLI!

Vai Tu esi gatavs mainīt ikdienas iedzeršanas ieradumu? Izvēlies FACCEX® , atgūsti kontroli un uzlabo dzīves kvalitāti!

Ieguvumi no alkohola patēriņa samazināšanas:

Jutīsies daudz labāk nekā lietojot alkoholu. 

Paaugstināsies darba spējas.

Liekā svara samazināšanās (alkohols satur daudz kaloriju).

Vieglāka atlabšana, atgriezīsies interese par dzīvi.

Miega kvalitātes uzlabošanās.

Domāšanas un koncentrēšanās spēju uzlabošanās.

Imunitātes pastiprināšanās.

Centrālās nervu sistēmas nostiprināšanās.

Dzimumspējas uzlabošanās.

Alkohola tieksmes samazināšanās, atjaunojoties dabiskajam "laimes hormonu" līdzsvaram.

 

Jaunumi:

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.