Grozs (0)

 PASŪTĪJUMA IZPILDE

 -  www.faccex.com mājas lapā ir noteikta kārtība Preču pasūtījumu izpildei un Piegādes laikiem, atkarībā no izvēlētā Piegādes veida un laika, kurā Pasūtījums ir veikts.

 - Pasūtījums ir uzskatāms par pieņemtu, kad Pircējs ir veicis apmaksu par Precēm un saņēmis automātisku paziņojumu, ka Pasūtījums ir apstiprināts. Šāds paziņojums norāda, ka Pasūtījumā norādītās Preces ir nodotas komplektēšanai un tiks sagatavotas Piegādei. 

 - Ja Pircējs Pasūtījumā norādījis, ka vēlas, lai Preces tiktu piegādātas ar kurjeru, Preces tiks piegādātas uz Pasūtījumā norādīto adresi pēc tam, kad Pasūtījums ir apstiprināts.

 - Pirms Preču piegādes Pircēja izvēlētajā vietā, ar Pircēju iepriekš sazināsies kurjers, lai precizētu Preces piegādes vietu vai precīzu atrašanās vietu un norādīs Pircējam laiku, kad kurjers ieradīsies.

 - Ja Pircējs kā Preču saņemšanas vietu ir norādījis Latvijas pasta nodaļu, tad Pircējs pēc Latvijas pasta rakstiska paziņojuma saņemšanas var doties uz saņemšanas vietu.

 - Ja Pircējs kā Preču saņemšanas vietu ir norādījis Omniva vai Pasta stacijas paku automātu, tad Pircējs pēc īsziņas saņemšanas var doties uz saņemšanas vietu.

 - Izņemot Preces no Omniva vai Pasta stacijas paku automāta, Pircēja paraksts ir elektroniski dati, kas tiek ģenerēti brīdī, kad Pircējs ievada speciālo PIN kodu, kuru pirms tam Pircējs ir saņēmis ar īsziņas palīdzību savā mobilajā tālrunī. Iepriekš minētie elektroniskie dai ir pielīdzināmi Pircēja pašrocīgam parakstam ar roku. 

 - Ja Pircējs nav uz vietas norādītajā adresē un norunātajā laikā, kurus tas ir norādījis Pasūtījumā ar kurjerpastu, tad Preču nepiegādāšanas gadījumā Pircējam netiek atgriezta samaksātā nauda par Precēm un par Preču piegādi.

 - Gadījumā, ja Pircēja pasūtīta Prece noliktavā beigusies, Pircējs par to nekavējoties tiek brīdināts telefoniski, saņemot zvanu uz klienta norādīto telefona numuru. 

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.