Grozs (0)
4.jpg
02.09.2020.
Vai Tu zināji, ka preparāta Faccex sastāvā esošās leizejas saknes aktīvās vielas nomāc depresiju un samazina trauksmi? Tautas medicīnā leizeja ir pazīstama arī ar to, ka to lietojošs cilvēks “ceļas no četrpadsmit slimībām un piepilda savu jaunību.”
Alkohola kontrole.jpg
16.10.2017.
Atkarība ir slimība, kas nav izārstējama, bet izprotot tās dabu un attīstības likumsakarības, atkarīgais var visu atlikušo mūžu nodzīvot skaidrā.
Jānis Strazdiņš.jpg
07.09.2017.
Sievietes krīzes situācijās, piemēram, badā, karā ir izturīgākas nekā vīrieši. Taču alkohols sievieti ievaino ātrāk un iznīcinošāk – sievietes ātrāk kļūst atkarīgas, viņām ātrāk parādās iekšējo orgānu, arī smadzeņu bojājumi. Tāpēc sievietes ātrāk degradējas intelektuāli un kā personība. Narkologs Jānis Strazdiņš stāsta par situācijām mūsdienu dzīvē, kas sievieti grūž alkohola bedrē.
Foto.jpg
22.02.2017.
Kas tad īsti ir Latvijas zinātnieku radītais līdzeklis pret alkohola atkarību, par kura efektivitāti runas izplatās vēja ātrumā - īpaši to cilvēku vidū, kam alkohols ir laupījis veselību, laimi, tuviniekus? Latvijas Organiskās sintēzes institūta Zinātniskās padomes priekšsēdētājs, profesors Ivars Kalviņš, kura vadībā tika izstrādāta receptūra šai kompozīcijai, izskaidro tā iedarbību: «Tā ir pavisam jauna pieeja, kā palīdzēt cilvēkam izkļūt no alkohola atkarības. Līdzeklis dod cilvēkam nepieciešamo atbalstu ļoti grūtajā posmā, kad viņš ir apņēmies izkļūt no alkohola atkarības - veicinot ...
Alcohol.png
18.07.2017.
“Vīna dzeršanas tradīciju pārņemšana no vīna zemēm - Itālijas, Francijas, Spānijas mums var dārgi maksāt, jo Latvijā cilvēkiem nav dzeršanas kultūras,” pārliecināti pauž narkologs Jānis Strazdiņš.
FACCEX.png
17.10.2016.
Publikācija portālā veselam.la.lv Pasaulē jau populārā preparāta „Mildronāts” izstrādātāji – Latvijas Organiskās sintēzes institūta zinātnieki profesora Ivara Kalviņa vadībā – nule kā radījuši jaunu dabas vielu līdzekli alkohola tieksmes mazināšanai.
FOTO 2.jpg
19.04.2017.
Cik bīstami ir vakarā, kliedējot vientulību, izdzert pudeli vīna vai, stresa noņemšanai, pāris alkoholisko kokteilīšu? Narkologs, Dr. med.h.c. Jānis Strazdiņš bagātajā darba pieredzē ne reizi vien saskāries ar cilvēkiem, kam atkarība no alkohola izveidojusies no pirmajām lietošanas reizēm.
deeper-into-the-trap-640x340.jpg
22.05.2017.
Pazīmēs, kas liecina, ka cilvēka attiecības ar alkoholu ir kļuvušas pārāk tuvas. Ja saskati šādas pazīmes sevī vai arī kādā sev tuvā draugā vai ģimenes loceklī, ir pienācis laiks meklēt palīdzību un censties labot šo noiešanu no pareizā ceļa.
«123»
UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.